Hotel Panorama - Krynica Zdrój - czyli jak zorganizować sobie wyjazd na długi weekend


Maj to idealny miesiąc na zorganizowanie co najmniej jednego długiego weekendu. Hotele prześcigają się w wymyślaniu atrakcji i pakietów, których zadaniem jest przyciągnięcie do siebie turystów. Niniejszy post postanowiłam napisać w celu czysto informacyjnym - krok po kroku jak znalazłam hotel Panorama w Krynicy Zdrój oraz moje pierwsze wrażenie na temat tego miejsca.
 Planując weekend w Polsce należy zacząć od odpowiedzi na podstawowe pytanie - gdzie chcemy jechać ? W góry, nad morze, do miasta czy na wieś. Wybór jest ogromny. Ja przede wszystkim wybierając miejsce swojego pobytu brałam pod uwagę jedną zasadniczą rzecz - co będę robić, jeśli pogoda nie dopisze? Z pomocą przyszedł mi portal booking.com gdzie możemy zaznaczyć preferencje dotyczące hotelu. Moimi głównymi kryteriami był basen, sauna i siłownia. Następnie trzeba było sprawdzić na mapie położenie tych obiektów, oraz wejście na strony internetowe hoteli w celu sprawdzenia, czy przygotowały one jakieś ciekawe atrakcje z okazji długiego weekendu. I tak właśnie trafiłam na hotel Panorama w Krynicy Zdrój, który przygotował się pod tym względem wzorowo. Poniżej oferta z ich strony internetowej:

Zapraszamy do skorzystania z pakietu
26.05.2016 - 29.05.2016
Osoba dorosła:
1 doba 139 zł
2 doby 258 zł
3 doby 357 zł
Dzieci od 3 do 12 lat - 69 zł/doba*
*na dostawce lub łóżku piętrowym

 W cenie pakietu:

Noclegi w komfortowych pokojach
Śniadania - bufet szwedzki, obiady oraz kolacje serwowane
Czwartek: grill (kolacja w plenerze)
Piątek: lobby bar wieczór z muzyką na żywo
Basen, sauny bez ograniczeń w godzinach otwarcia
Siłownia
Bilard, ping-pong
Bezpłatne Wi-Fi
Parking
Pokój zabaw dla dzieci, plac zabaw
Rowery, kijki Nordic-Walking, boisko do gry w piłkę, zestaw do badminton'a
*Opłata klimatyczna dodatkowo płatna 3,50 zł doba od osoby

 Hotel Panorama położony jest w centrum Krynicy-Zdroju na południowym stoku góry "Jasiennik", jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w perle uzdrowisk. Otoczony zielenią stwarza komfortowe warunki wypoczynku. Obiekt jest bardzo duży i troszeczkę pod względem wizualnym zatrzymał się w czasie i wymaga sporego remontu, szczególnie zewnętrznego. Niemniej jednak w środku widać, że stopniowo jest odnawiany - ale co najważniejsze - jest bardzo czysto. Położenie hotelu gwarantuje niesamowite widoki:


 Co do samego pobytu - jestem jak najbardziej zadowolona. Pokoje są przestrzenne i czyste, tak samo jak łazienka. Do dyspozycji jest również balkon.


W holu głównym znajduje się recepcja, bar oraz bilard

Niewątpliwym plusem i rzeczą zasługującą na bardzo duże wyróżnienie dla tego miejsca jest jedzenie - pyszne, domowe i różnorodne. Poniżej przykładowy obiad:
Basen okazał się małym rozczarowaniem ze względu na jego dość kiepski stan, ale pływać się dało więc tragedii nie było. Sauny za to oceniam na duży plus.Podsumowując, pobyt w hotelu Panorama w Krynicy Zdroju oceniam na bardzo udany i szczerze mogę go polecić, jeśli nie oczekujecie luksusów. Jeśli macie ochotę zatrzymać się w miejscu skromnym, ale z przyjazną atmosferą oraz pysznym jedzeniem - polecam serdecznie.
Już niedługo postaram się opublikować na blogu fotorelację z całego wypadu do Krynicy.
2 komentarze:

  1. Ceny nie sa kosmiczne,a co najważniejsze czysto , smacznie i w dobrej lokalizacji.

    OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Paulla Beauty , Blogger